2-3 травня будуть недоступні телефонні номери


📢 Увага!

Зважаючи на наші постійні зусилля покращувати сервіс, ми звертаємось до всіх наших заявників з важливим оголошенням. 2-3 травня міські номери телефонів та єдиний мобільний номер тимчасово не будуть активні у зв'язку зі змінами у нашій інформаційній структурі.

Ми розуміємо, що доступність зв'язку — ключовий аспект нашої роботи, тому у разі необхідності отримання консультації щодо послуг, які надаються ЦНАП м. Запоріжжя та його територіальними підрозділами, просимо звернутись до ЦНАП особисто або на електронну пошту reception.dap@zp.gov.ua.

☝️ Зверніть увагу, запис на прийом засобами електронної пошти не здійснюється. У разі наявності вільних талонів записатись на прийом можна через систему електронного запису, обравши потрібний територіальний підрозділ, (https://cherga.diia.gov.ua/) або через вайбер-бот (https://chats.viber.com/department_zmr).

Ми вдячні за ваше розуміння та терпіння під час цих тимчасових незручностей. Працюємо над тим, щоб забезпечити якісний та безперебійний сервіс. Дякуємо, що ви з нами! 🙏