Перейти до основного вмісту
20.04.2026
Працівники департаменту постійно підвищують свою кваліфікацію

Працівники департаменту постійно підвищують свою кваліфікацію для підвищення якості надання адміністративних послуг.

Так 20 та 21 квітня Управлінням ДМС у Запорізькій області для спеціалістів департаменту проводиться навчання з питань оформлення, видачі, обміну, пересилання та визнання недійсними паспорта громадянина України і паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Дякуємо керівництву Управління ДМС у Запорізькій області за нові знання та можливість надання кращого сервісу з документування у ЦНАП м. Запоріжжя та його територіальних підрозділах.

E–ЗАПИС