Моніторинг якості обслуговування та надання адміністративних послуг у м. Запоріжжі за грудень 2021 року


📢 Моніторинг якості обслуговування та надання адміністративних послуг у м. Запоріжжі за грудень 2021 року

📄 Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради підвів підсумки моніторингу громадської думки з оцінки якості обслуговування та надання адміністративних послуг за грудень 2021 року.

Відвідувачі Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя (далі - ЦНАП) та його територіальних підрозділів оцінюють роботу Центру зручними для себе способами:
✅ залишають відгуки в книзі відгуків і пропозицій;
✅ залишають відгуки про ЦНАП та його територіальні підрозділи у «Google»;
✅ заповнюють офлайн або онлайн Анкету оцінювання якості надання адміністративних послуг ЦНАП та його територіальними підрозділами;
✅ залишають у скриньках з відповідними смайликами «задоволений» або «не задоволений» талон електронної черги.

🔹 Загалом за грудень 2021 року у ЦНАП м. Запоріжжя та його територіальних підрозділах було прийнято 5516 документів.

🔹 В книгах відгуків та пропозицій було залишено 17 відгуків, з яких 5 негативних, на "Google my business" було залишено 3 позитивних відгука та 2 негативних.
Анкету онлайн заповнили 40 суб’єктів, а анкету офлайн - 120 відвідувачів, які залишили тільки позитивні відгуки.

🔹 Позитивно оцінили якість обслуговування та надання послуг 618 відвідувачів, які залишили талон електронної черги в скриньці зі смайликом «задоволений», два відвідувача негативно оцінили якість обслуговування та надання послуг, залишивши талони електронної черги в скриньці зі смайликом «незадоволений».

Висловлюємо подяку усім небайдужим відвідувачам, які прийняли участь в оцінюванні та висловили свої побажання, оскільки ваша думка є важливим показником нашої роботи. 👩‍💼

Департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради і надалі проводитиме моніторинг якості обслуговування та надання адміністративних послуг.

Дякуємо відвідувачам за висловлену думку. 🤗